Mağazalarda qiymətləri
-
149,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Solo |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Qril | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Uşaq kilidi | |
| Təmizləmə üsulu | Əl ilə |
| İş rejimi sayı | 3 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1600 Wt |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Maksimal temperatur | 300 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Tutum | 45 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Qapıda şüşə sayı | 1 ədəd |
| Hündürlük | 32 cm |
| En | 60 cm |
| Dərinlik | 47.5 cm |