Mağazalarda qiymətləri
-
149,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 10:34
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 139,99 ₼ |
| Mart 2026 | 139,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Solo |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Qril | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Uşaq kilidi | |
| Təmizləmə üsulu | Əl ilə |
| İş rejimi sayı | 5 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1400 Wt |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Maksimal temperatur | 275 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Tutum | 42 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Qapıda şüşə sayı | 1 ədəd |
| Hündürlük | 33 cm |
| En | 60.5 cm |
| Dərinlik | 45 cm |