Mağazalarda qiymətləri
-
179,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Solo |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Qril | |
| Taymer | |
| Displey | |
| Təmizləmə üsulu | Əl ilə |
| İş rejimi sayı | 3 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2000 Wt |
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Maksimal temperatur | 300 °С |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Tutum | 60 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Qapıda şüşə sayı | 2 ədəd |
| Hündürlük | 39 cm |
| En | 62 cm |
| Dərinlik | 51 cm |