Mağazalarda qiymətləri
-
159,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 19:39
-
bakuelectronics.az149,99 ₼son yenilənmə: bu gün 19:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 139,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Solo |
| Enerji tipi | Elektrik |
| Displey | |
| Uşaq kilidi | |
| Təmizləmə üsulu | Əl ilə |
| İş rejimi sayı | 5 ədəd |
| Sobanın qapısı | Qatlanan |
| İşləmə | |
|---|---|
| İdarəetmə növü | Mexaniki |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Tutum | 46 litr |
| Sobanın qapısının materialı | Şüşə |
| Hündürlük | 31.5 cm |
| En | 61.8 cm |
| Dərinlik | 47 cm |