Google Pixel XL qiymeti
-
irshad.az1 549,00 ₼
-
32 GBQuite Black1 549,00 ₼irshad.az
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 7.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.15 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Quite Black Really Blue Very Silver |
| İstehsal ili | 2016 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.5 inç |
| Resolution | 1440 x 2560 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 154.7 mm |
| Eni | 75.7 mm |
| Qalınlığı | 8.5 mm |
| Çəkisi | 168 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3450 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 32 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 552 saat |