Google Pixel 10 Pro qiymeti
-
512 GBMoonstone3 299,00 ₼birmarket.azson yenilənmə: bu gün 11:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 2 699,99 ₼ |
| Mart 2026 | 2 699,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 2 699,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 2 899,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 2 699,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 16 |
| Prosessor | Google Tensor G5 |
| Maksimum prosessor sürəti | 3.78 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | PowerVR DXT-48-1536 |
| Rəng | Jade Porcelain Obsidian Moonstone |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP68 |
| Suya davamlılıq | uzun müddətli suya batmaya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu Barmaq izi oxuyucu (ekranda) |
| İstehsal ili | 2025 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.3 inç |
| Ekran gövdə faizi | 87.6 % |
| Ekran tipi | OLED |
| Ekran qorunması | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 1280 x 2856 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 3300 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 3 |
| Ön kamera | 42 MP |
| Video çəkmə | 8K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | OIS + EIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM eSIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 152.8 mm |
| Eni | 72 mm |
| Qalınlığı | 8.5 mm |
| Çəkisi | 207 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB 512 GB 1 TB |
| RAM | 16 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4870 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |