Honor X5b qiymeti
-
Midnight Black159,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 11:04
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 159,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 159,99 ₼ |
| Mart 2026 | 159,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 159,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 159,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 169,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 165,40 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 159,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 169,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 169,99 ₼ |
| İyul 2025 | 159,99 ₼ |
| İyun 2025 | 169,99 ₼ |
| May 2025 | 179,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Magic OS 8 Android 14 |
| Prosessor | Mediatek Helio G36 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | PowerVR GE8320 |
| Rəng | Ocean Blue Starry Purple Midnight Black |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu Barmaq izi oxuyucu (yanda) |
| İstehsal ili | 2024 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.56 inç |
| Ekran gövdə faizi | 83.2 % |
| Ekran tipi | LCD |
| Yenilənmə tezliyi | 90 Hz |
| Resolution | 720 x 1612 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 530 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 13 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Ön kamera | 5 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 163.9 mm |
| Eni | 75.8 mm |
| Qalınlığı | 8.7 mm |
| Çəkisi | 194 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5200 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |