Motorola Edge 50 Fusion qiymeti
Rəng seçin:
-
256 GBForest Blue35,29 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. İstədiyiniz rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 14 |
| Prosessor | Qualcomm SM7435-AB Snapdragon 7s Gen 2 Qualcomm SM6450 Snapdragon 6 Gen 1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.4 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Adreno 710 |
| Rəng | Marshmallow Blue Forest Green Hot Pink Forest Blue |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP68 |
| Suya davamlılıq | uzun müddətli suya batmaya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (ekranda) |
| İstehsal ili | 2024 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.7 inç |
| Ekran gövdə faizi | 91.6 % |
| Ekran tipi | OLED |
| Ekran qorunması | Corning Gorilla Glass 5 |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2400 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 1600 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 32 MP |
| Video çəkmə | 4K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | OIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | eSIM Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 161.9 mm |
| Eni | 73.1 mm |
| Qalınlığı | 7.9 mm |
| Çəkisi | 174.9 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB 512 GB |
| RAM | 8 GB 12 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |