Nokia 8210 4G qiymeti
Rəng seçin:
-
Blue10,67 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılma
| Nağd | 3 ay | 6 ay | 9 ay | 12 ay | 15 ay | 18 ay | 21 ay | 24 ay | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Red | 165,00 ₼ | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Blue | 179,99 ₼ | 66,66 ₼/ay | 33,33 ₼/ay | 22,22 ₼/ay | 17,33 ₼/ay | 14,67 ₼/ay | 12,89 ₼/ay | 11,62 ₼/ay | 10,67 ₼/ay |
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. İstədiyiniz rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Rəng | Blue Red Sand |
| İstehsal ili | 2022 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 2.8 inç |
| Resolution | 240 x 320 px |
| Qatlana bilən | |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| NFC | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 131.3 mm |
| Eni | 56.2 mm |
| Qalınlığı | 13.8 mm |
| Çəkisi | 107 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 MB |
| RAM | 48 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 1450 mAh |