Nokia 230 (2024) qiymeti
-
Black89,00 ₼birmarket.azson yenilənmə: bu gün 20:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 89,00 ₼ |
| Aprel 2026 | 98,00 ₼ |
| Mart 2026 | 97,98 ₼ |
| Fevral 2026 | 89,00 ₼ |
| Yanvar 2026 | 78,97 ₼ |
| Dekabr 2025 | 144,76 ₼ |
| Noyabr 2025 | 79,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 140,60 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 147,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 145,99 ₼ |
| İyul 2025 | 144,99 ₼ |
| İyun 2025 | 145,99 ₼ |
| May 2025 | 179,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Rəng | Black White |
| İstehsal ili | 2024 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 2.8 inç |
| Resolution | 240 x 320 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| NFC | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 124.6 mm |
| Eni | 53.4 mm |
| Qalınlığı | 10.9 mm |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 MB |
| RAM | 8 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 1450 mAh |