OnePlus 13 qiymeti
-
512 GBMidnight Ocean2 459,00 ₼birmarket.azson yenilənmə: bu gün 05:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 2 459,00 ₼ |
| Mart 2026 | 2 549,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 2 899,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 2 999,00 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 2 299,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 2 299,00 ₼ |
| İyul 2025 | 2 299,00 ₼ |
| İyun 2025 | 2 449,99 ₼ |
| May 2025 | 2 449,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | OxygenOS 15 Android 15 |
| Prosessor | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite |
| Maksimum prosessor sürəti | 4.32 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Adreno 830 |
| Rəng | Black Eclipse Arctic Dawn Midnight Ocean |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP69 |
| Suya davamlılıq | yüksək təzyiqli suya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu Barmaq izi oxuyucu (ekranda) |
| İstehsal ili | 2024 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.82 inç |
| Ekran gövdə faizi | 90.7 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Ekran qorunması | Mohs level 4 |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 1440 x 3168 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 4500 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 3 |
| Ön kamera | 32 MP |
| Video çəkmə | 8K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | OIS + EIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | eSIM Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 162.9 mm |
| Eni | 76.5 mm |
| Qalınlığı | 8.5 mm |
| Çəkisi | 210 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 256 GB 512 GB 1 TB |
| RAM | 12 GB 16 GB 24 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 6000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |