OnePlus Nord N100 qiymeti
-
irshad.az279,99 ₼2 il əvvəl satışda idi
-
349,99 ₼2 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2023 | 349,99 ₼ |
| Avqust 2023 | 349,99 ₼ |
| Yanvar 2023 | 279,99 ₼ |
| Dekabr 2022 | 349,99 ₼ |
| Noyabr 2022 | 279,99 ₼ |
| Sentyabr 2022 | 399,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 10 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.8 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Midnight Frost |
| İstehsal ili | 2020 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.52 inç |
| Resolution | 720 x 1600 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 164.9 mm |
| Eni | 75.1 mm |
| Qalınlığı | 8.5 mm |
| Çəkisi | 188 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |