Oppo Reno12 Pro qiymeti
Rəng seçin:
-
512 GBSunset Gold1 129,00 ₼smarton.az
-
512 GBSpace Brown1 129,00 ₼smarton.az
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın. İstədiyiniz rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | ColorOS 14.1 Android 14 |
| Prosessor | Mediatek Dimensity 7300 Energy |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.5 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G615 MC2 |
| Rəng | Nebula Silver Space Brown Sunset Gold |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP65 |
| Suya davamlılıq | aşağı təzyiqli fışqıran suya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (ekranda) Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2024 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.7 inç |
| Ekran gövdə faizi | 89.4 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Ekran qorunması | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2412 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 1200 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 3 |
| Ön kamera | 50 MP |
| Video çəkmə | 4K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | OIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 161.5 mm |
| Eni | 74.8 mm |
| Qalınlığı | 7.4 mm |
| Çəkisi | 180 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 256 GB 512 GB |
| RAM | 12 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |