Oukitel C50 qiymeti
Rəng seçin:
-
Grey14,75 ₼ x 24 ayReklamPulsuz çatdırılma
-
Green14,75 ₼ x 24 ayReklamPulsuz çatdırılma
| Nağd | 6 ay | 9 ay | 12 ay | 15 ay | 18 ay | 24 ay | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Green | 249,99 ₼ | 50,00 ₼/ay | 33,33 ₼/ay | 25,00 ₼/ay | 21,80 ₼/ay | 18,67 ₼/ay | 14,75 ₼/ay |
| Grey | 299,99 ₼ | 50,00 ₼/ay | 33,33 ₼/ay | 25,00 ₼/ay | 21,80 ₼/ay | 18,67 ₼/ay | 14,75 ₼/ay |
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. İstədiyiniz rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 14 |
| Prosessor | Mediatek Dimensity 6100+ |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MC2 |
| Rəng | Blue Green Grey |
| Suya davamlı | |
| Suya davamlılıq | suya qarşı qorunmur |
| Toza davamlılıq | toza qarşı qorunmur |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (yanda) |
| İstehsal ili | 2024 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.8 inç |
| Ekran gövdə faizi | 85.8 % |
| Ekran tipi | LCD |
| Ekran qorunması | Corning Gorilla Glass 5 |
| Yenilənmə tezliyi | 90 Hz |
| Resolution | 720 x 1600 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 400 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 3 |
| Ön kamera | 5 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 167.5 mm |
| Eni | 77.7 mm |
| Qalınlığı | 9.2 mm |
| Çəkisi | 208 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5150 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |