Motorola Moto G04s qiymeti
-
128 GBConcord Black264,90 ₼birmarket.azson yenilənmə: bu gün 20:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 264,90 ₼ |
| Aprel 2026 | 179,00 ₼ |
| Mart 2026 | 179,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 169,00 ₼ |
| Yanvar 2026 | 179,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 179,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 219,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 224,00 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 199,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 219,00 ₼ |
| İyul 2025 | 179,00 ₼ |
| İyun 2025 | 219,99 ₼ |
| May 2025 | 229,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 14 |
| Prosessor | Unisoc T606 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.6 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MP1 |
| Rəng | Satin Blue Sea Green Concord Black Sunrise Orange |
| Suya davamlı | |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (yanda) |
| İstehsal ili | 2024 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.56 inç |
| Ekran tipi | LCD |
| Yenilənmə tezliyi | 90 Hz |
| Resolution | 720 x 1612 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Ön kamera | 5 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 163.5 mm |
| Eni | 74.5 mm |
| Qalınlığı | 8 mm |
| Çəkisi | 178.8 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 GB 128 GB |
| RAM | 4 GB 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |