Samsung B310E qiymeti
-
Black90,00 ₼birmarket.az
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Prosessor | Spreadtrum SC6500FS |
| Maksimum prosessor sürəti | 208 MHz |
| Rəng | Black White Blue |
| İstehsal ili | 2014 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 2.0 inç |
| Resolution | 128 x 160 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Mini-SIM |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 112.7 mm |
| Eni | 46.4 mm |
| Qalınlığı | 13.1 mm |
| Çəkisi | 75 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 64 MB |
| RAM | 4 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 800 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 11 saat |