Nokia 106 (2018) qiymeti
-
89,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 17:03
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 65,00 ₼ |
| Mart 2026 | 54,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 49,00 ₼ |
| Yanvar 2026 | 33,19 ₼ |
| Dekabr 2025 | 33,27 ₼ |
| Noyabr 2025 | 33,30 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 32,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 32,32 ₼ |
| Avqust 2025 | 30,00 ₼ |
| İyul 2025 | 34,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| İstehsal ili | 2018 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 1.8 inç |
| Resolution | 120 x 160 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| NFC | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 111.2 mm |
| Eni | 49.5 mm |
| Qalınlığı | 14.4 mm |
| Çəkisi | 70.2 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 4 MB |
| RAM | 4 MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 800 mAh |