Samsung Galaxy A04 qiymeti
Daxili yaddaş seçin:
Rəng seçin:
-
32 GBGreen8,87 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılma
-
32 GBBlack8,87 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılma
-
64 GBBlack9,33 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılma
| Nağd | 3 ay | 6 ay | 9 ay | 12 ay | 15 ay | 18 ay | 21 ay | 24 ay | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 GB | 169,99 ₼ | 56,66 ₼/ay | 28,33 ₼/ay | 18,89 ₼/ay | 14,17 ₼/ay | 12,67 ₼/ay | 10,56 ₼/ay | 9,57 ₼/ay | 8,87 ₼/ay |
| 64 GB | 179,99 ₼ | 60,00 ₼/ay | 30,00 ₼/ay | 20,00 ₼/ay | 15,00 ₼/ay | 13,33 ₼/ay | 11,11 ₼/ay | 10,09 ₼/ay | 9,33 ₼/ay |
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. İstədiyiniz daxili yaddaş və ya rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | One UI Core 5 Android 12 |
| Prosessor | Mediatek MT6765 Helio P35 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | PowerVR GE8320 |
| Rəng | White Green Copper Black |
| Suya davamlı | |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2022 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.5 inç |
| Ekran gövdə faizi | 81.3 % |
| Ekran tipi | LCD |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Resolution | 720 x 1600 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 400 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 5 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 164.4 mm |
| Eni | 76.3 mm |
| Qalınlığı | 9.1 mm |
| Çəkisi | 192 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB 64 GB 128 GB |
| RAM | 3 GB 4 GB 6 GB 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |