Samsung Galaxy S6 qiymeti
-
w-t.az799,00 ₼8 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2017 | 799,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 5.0.2 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.1 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Black Sapphire Blue Topaz Gold Platinum White Pearl |
| İstehsal ili | 2015 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.1 inç |
| Resolution | 1440 x 2560 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 143.4 mm |
| Eni | 70.5 mm |
| Qalınlığı | 6.8 mm |
| Çəkisi | 138 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB 64 GB 128 GB |
| RAM | 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2550 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 17 saat |