Samsung Galaxy Z Flip7 FE qiymeti
-
256 GBBlack1 799,99 ₼irshad.az
-
256 GBBlack1 819,99 ₼bakuelectronics.az
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 16 |
| Prosessor | Exynos 2400 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.9 GHz |
| Prosessorların sayı | 10 |
| Qrafik prosessor | Xclipse 940 |
| Rəng | Black White |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP48 |
| Suya davamlılıq | uzun müddətli suya batmaya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | çox kiçik (> 1 mm) zərrələrdən qorunur |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu Barmaq izi oxuyucu (yanda) |
| İstehsal ili | 2025 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 3.4 6.7 inç |
| Ekran gövdə faizi | 85.5 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Ekran qorunması | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 1080 x 2640 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 2600 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 2 |
| Ön kamera | 10 MP |
| Video çəkmə | 4K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 60 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | OIS |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM eSIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 85.1 mm |
| Eni | 71.9 mm |
| Qalınlığı | 14.9 mm |
| Çəkisi | 187 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |