Sony Xperia E5 qiymeti
-
Graphite Black259,00 ₼w-t.az7 il əvvəl satışda idi
-
w-t.az289,00 ₼8 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2018 | 259,00 ₼ |
| Fevral 2018 | 289,00 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.3 GHz |
| Prosessorların sayı | 4 |
| Rəng | Graphite Black White |
| İstehsal ili | 2016 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5 inç |
| Resolution | 720 x 1280 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 144 mm |
| Eni | 69 mm |
| Qalınlığı | 8.2 mm |
| Çəkisi | 147 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB |
| RAM | 1.5 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 2300 mAh |
| Danışıq rejimində iş müddəti | 9.5 saat |
| Gözləmə rejimində iş müddəti | 518 saat |