Sony Xperia XA2 Ultra qiymeti
Rəng seçin:
-
32 GBGold449,99 ₼5 il əvvəl satışda idi
-
32 GBSilver449,99 ₼3 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2022 | 449,99 ₼ |
| Avqust 2022 | 649,99 ₼ |
| Dekabr 2021 | 599,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 8.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Black Blue Gold Silver |
| İstehsal ili | 2018 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.0 inç |
| Resolution | 1080 x 1920 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 163 mm |
| Eni | 80 mm |
| Qalınlığı | 9.5 mm |
| Çəkisi | 221 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3580 mAh |