Sony Xperia Z5 Premium qiymeti
-
Black849,00 ₼irshad.az7 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyun 2018 | 849,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 5.1.1 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Black Chrome Gold Pink |
| İstehsal ili | 2015 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 5.5 inç |
| Resolution | 2160 x 3840 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 1 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 154.4 mm |
| Eni | 76 mm |
| Qalınlığı | 7.8 mm |
| Çəkisi | 180 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB |
| RAM | 3 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3430 mAh |