Tecno Spark 20 qiymeti
Rəng seçin:
-
Gravity Black14,92 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılma
| Nağd | 3 ay | 6 ay | 9 ay | 12 ay | 15 ay | 18 ay | 21 ay | 24 ay | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gravity Black | 279,99 ₼ | 93,33 ₼/ay | 46,67 ₼/ay | 31,11 ₼/ay | 23,33 ₼/ay | 21,33 ₼/ay | 17,78 ₼/ay | 16,14 ₼/ay | 14,92 ₼/ay |
| Blue | 297,98 ₼ | — | — | — | — | — | — | — | — |
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. İstədiyiniz rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | HIOS 13 Android 13 |
| Prosessor | Mediatek MT6769Z Helio G85 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G52 MC2 |
| Rəng | Cyber White Neon Gold Blue Gravity Black |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP53 |
| Suya davamlılıq | su çilənməsinə qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tozdan qismən qorunur |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (yanda) |
| İstehsal ili | 2023 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.6 inç |
| Ekran gövdə faizi | 84.6 % |
| Ekran tipi | LCD |
| Yenilənmə tezliyi | 90 Hz |
| Resolution | 720 x 1612 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 500 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Ön kamera | 32 MP |
| Video çəkmə | 2K |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 163.7 mm |
| Eni | 75.6 mm |
| Qalınlığı | 8.5 mm |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |