Tecno Spark 40C qiymeti
Rəng seçin:
-
128 GBRipple Blue14,00 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılma
-
128 GBInk Black14,00 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. İstədiyiniz rəng xüsusiyyətlərini yuxarıdakı filtrlərdən seçə bilərsiniz.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 15 HIOS 15.1 |
| Prosessor | Mediatek Helio G81 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G52 MC2 |
| Rəng | Ripple Blue Titanium Grey Veil White Ink Black |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP64 |
| Suya davamlılıq | su sıçramasına qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (yanda) Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2025 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.67 inç |
| Ekran gövdə faizi | 84.2 % |
| Ekran tipi | LCD |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 720 x 1600 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 13 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Ön kamera | 8 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 165.6 mm |
| Eni | 77 mm |
| Qalınlığı | 8.4 mm |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB |
| RAM | 4 GB 8 GB |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 6000 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |