Ulefone Note 7T qiymeti
-
Black249,99 ₼elitoptimal.az4 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Avqust 2021 | 249,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 10 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.0 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Black Twilight Midnight Green |
| İstehsal ili | 2020 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.1 inç |
| Resolution | 600 x 1280 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 156.1 mm |
| Eni | 73.7 mm |
| Qalınlığı | 9.7 mm |
| Çəkisi | 177.5 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 16 GB |
| RAM | 2 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3500 mAh |