Xiaomi Poco M7 5G qiymeti
-
128 GB18,28 ₼ x 18 ayPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | HyperOS Android 14 |
| Prosessor | Qualcomm SM4450 Snapdragon 4 Gen 2 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.2 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Adreno 613 |
| Rəng | Mint Green Satin Black Ocean Blue |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP52 |
| Suya davamlılıq | bucaq altında düşən damcılara qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tozdan qismən qorunur |
| Funksiyalar | Üz oxuyucu Barmaq izi oxuyucu (yanda) |
| İstehsal ili | 2025 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.88 inç |
| Ekran gövdə faizi | 84.0 % |
| Ekran tipi | LCD |
| Yenilənmə tezliyi | 120 Hz |
| Resolution | 720 x 1640 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 600 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 50 MP |
| Arxa kamera sayı | 1 |
| Ön kamera | 8 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 171.9 mm |
| Eni | 77.8 mm |
| Qalınlığı | 8.2 mm |
| Çəkisi | 205.4 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 128 GB 256 GB |
| RAM | 6 GB 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 5160 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |