Honor 200 Lite qiymeti
-
Cyan Lake449,00 ₼birmarket.azson yenilənmə: bu gün 05:00
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 449,00 ₼ |
| Mart 2026 | 399,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 509,00 ₼ |
| Yanvar 2026 | 549,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 449,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 405,00 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 440,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 349,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 440,99 ₼ |
| İyul 2025 | 435,00 ₼ |
| İyun 2025 | 435,00 ₼ |
| May 2025 | 445,71 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 14 MagicOS 8 |
| Prosessor | Mediatek Dimensity 6080 |
| Maksimum prosessor sürəti | 2.4 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MC2 |
| Rəng | Cyan Lake Black Starry Blue |
| Suya davamlı | |
| Suya və toza davamlılıq standartı | IP65 |
| Suya davamlılıq | aşağı təzyiqli fışqıran suya qarşı qorunur |
| Toza davamlılıq | tam tozkeçirməz |
| Funksiyalar | Barmaq izi oxuyucu (yanda) Üz oxuyucu |
| İstehsal ili | 2024 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.7 inç |
| Ekran gövdə faizi | 89.9 % |
| Ekran tipi | AMOLED |
| Yenilənmə tezliyi | 90 Hz |
| Resolution | 1080 x 2412 px |
| Sensor ekran (Touchscreen) | |
| Qatlana bilən | |
| Maksimum ekran parlaqlığı | 1200 nit |
| Kamera | |
|---|---|
| Arxa kamera | 108 MP |
| Arxa kamera sayı | 3 |
| Ön kamera | 50 MP |
| Video çəkmə | 1080p |
| Saniyədə Kadr Sayı (FPS) | 30 |
| Şəkil sabitləşdirilməsi | Yoxdur |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| SIM kart tipi | Nano-SIM |
| NFC | |
| Qələm | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 161.1 mm |
| Eni | 74.6 mm |
| Qalınlığı | 6.8 mm |
| Çəkisi | 166 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 4500 mAh |
| Simsiz enerji toplama | |