ZTE Blade A5 (2020) qiymeti
-
32 GBGreen189,99 ₼irshad.az
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 9.0 |
| Maksimum prosessor sürəti | 1.6 GHz |
| Prosessorların sayı | 8 |
| Rəng | Black Blue Green |
| İstehsal ili | 2020 |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 6.09 inç |
| Resolution | 720 x 1560 px |
| Kamera |
|---|
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| 5G | |
| 4G | |
| SIM kart sayı | 2 |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Uzunluğu | 156.7 mm |
| Eni | 72.6 mm |
| Qalınlığı | 8 mm |
| Çəkisi | 155 qram |
| Yaddaş | |
|---|---|
| Daxili yaddaş | 32 GB 64 GB |
| RAM | 2 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | |
| Batareya | |
|---|---|
| Batareya | 3200 mAh |