Mağazalarda qiymətləri
-
20,62 ₼ x 24 ayPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz.
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android TV |
| İstehsal ili | 2023 |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 43 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution formatı | Full HD |
| Resolution | 1920 x 1080 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 2 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 1 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Hündürlük | 56. cm |
| En | 96.5 cm |
| Dərinlik | 8.7 cm |