Vestel 32F9550T qiymeti
-
372,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 16:30
-
elitoptimal.az319,99 ₼son yenilənmə: bu gün 16:16
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 372,99 ₼ |
| Mart 2026 | 319,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 319,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 329,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android TV |
| İstehsal ili | 2023 |
| 3D | |
| Smart TV | |
| Rəng | Black |
| Ekran | |
|---|---|
| Ekran ölçüsü | 32 inç |
| Ekran tipi | LED |
| Resolution formatı | Full HD |
| Resolution | 1920 x 100 px |
| Ekran əyriliyi | |
| Yenilənmə tezliyi | 60 Hz |
| Giriş və Ünsiyyət Vasitələri | |
|---|---|
| HDMI Giriş sayı | 2 |
| Cəmi USB Giriş sayı | 1 |
| Wi-Fi | |
| Ethernet / LAN Girişi | |
| Bluetooth | |
| Ölçülər | |
|---|---|
| Hündürlük | 43 cm |
| En | 72.8 cm |
| Dərinlik | 8.2 cm |
| Çəkisi | 11.6 kq |