Mağazalarda qiymətləri
-
199,99 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 15:04
-
irshad.az249,99 ₼son yenilənmə: bu gün 13:19
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 199,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 199,99 ₼ |
| Mart 2026 | 199,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 199,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 249,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 199,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 219,99 ₼ |
| İyul 2025 | 199,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 120 Wt |
| Sorma gücü | 11 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.5 L |
| Səs səviyyəsi | 80 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 6 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 70 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Blue |
| Hündürlük | 122 cm |
| En | 27 cm |
| Dərinlik | 22 cm |
| Çəkisi | 2.18 kq |