Mağazalarda qiymətləri
-
369,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Oktyabr 2024 | 369,99 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 369,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru və Nəm |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 1 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 200 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.6 L |
| Səs səviyyəsi | 78 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Maksimum işləmə müddəti | 30 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White |
| Hündürlük | 111 cm |
| En | 26.8 cm |
| Dərinlik | 29.2 cm |
| Çəkisi | 3.8 kq |