Mağazalarda qiymətləri
-
1 799,99 ₼ReklamPulsuz çatdırılma
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 629,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 599,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 1 599,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 799,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 399,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 449,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 749,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru və Nəm |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 855 Wt |
| Sorma gücü | 310 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.6 L |
| Su qabının həcmi | 0.2 L |
| Səs səviyyəsi | 89 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 4 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 160 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 128.8 cm |
| En | 32 cm |
| Dərinlik | 32 cm |
| Çəkisi | 11.7 kq |