Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az919,99 ₼son yenilənmə: bu gün 13:19
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2026 | 919,99 ₼ |
| Aprel 2026 | 899,99 ₼ |
| Mart 2026 | 899,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 899,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 099,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 899,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 610 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.76 L |
| Səs səviyyəsi | 88 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 4.5 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 60 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Red/Silver |
| Hündürlük | 128.6 cm |
| En | 26.1 cm |
| Dərinlik | 25 cm |
| Çəkisi | 3.1 kq |