Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az1 249,99 ₼son yenilənmə: bu gün 16:18
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 1 119,99 ₼ |
| Mart 2026 | 1 099,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 999,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 1 249,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 1 149,99 ₼ |
| Noyabr 2025 | 1 149,99 ₼ |
| Oktyabr 2025 | 1 299,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 1 299,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 1 199,99 ₼ |
| İyul 2025 | 1 399,99 ₼ |
| İyun 2025 | 1 209,99 ₼ |
| May 2025 | 2 299,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 2 399,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Nəm |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 1 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 100 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.8 L |
| Səs səviyyəsi | 80 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 4 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 35 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black/Blue |
| Hündürlük | 114 cm |
| En | 30 cm |
| Dərinlik | 22.5 cm |
| Çəkisi | 4.9 kq |