Mağazalarda qiymətləri
-
79,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Oktyabr 2024 | 74,99 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 74,99 ₼ |
| Avqust 2024 | 74,99 ₼ |
| İyul 2024 | 74,99 ₼ |
| İyun 2024 | 74,99 ₼ |
| May 2024 | 79,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 1 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 70 Wt |
| Sorma gücü | 10 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.1 L |
| Səs səviyyəsi | 78 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Yoxdur |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 4 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 12 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 6.6 cm |
| En | 6.6 cm |
| Dərinlik | 29.5 cm |
| Çəkisi | 0.7 kq |