Mağazalarda qiymətləri
-
229,00 ₼Pulsuz çatdırılmason yenilənmə: bu gün 18:37
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 229,00 ₼ |
| Mart 2026 | 229,00 ₼ |
| Fevral 2026 | 229,00 ₼ |
| Dekabr 2025 | 209,00 ₼ |
| Noyabr 2025 | 189,00 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 329,00 ₼ |
| Avqust 2025 | 209,00 ₼ |
| İyul 2025 | 209,00 ₼ |
| İyun 2025 | 209,00 ₼ |
| May 2025 | 209,00 ₼ |
| Aprel 2025 | 209,00 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2300 Wt |
| Sorma gücü | 400 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 1.7 L |
| Səs səviyyəsi | 84 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 7 m |
| Rəng | Red |
| Hündürlük | 28 cm |
| En | 29.5 cm |
| Dərinlik | 42 cm |
| Çəkisi | 7.4 kq |