Mağazalarda qiymətləri
-
299,99 ₼9 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Avqust 2025 | 279,99 ₼ |
| İyul 2025 | 279,99 ₼ |
| İyun 2025 | 279,99 ₼ |
| May 2025 | 299,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 130 Wt |
| Sorma gücü | 26 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.6 L |
| Səs səviyyəsi | 82 dB |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 6 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 60 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Silver |
| Hündürlük | 118 cm |
| En | 26 cm |
| Dərinlik | 17 cm |
| Çəkisi | 4.4 kq |