Mağazalarda qiymətləri
-
269,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| May 2025 | 259,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 199,99 ₼ |
| Avqust 2024 | 199,99 ₼ |
| İyul 2024 | 199,99 ₼ |
| İyun 2024 | 329,99 ₼ |
| May 2024 | 339,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 155 Wt |
| Sorma gücü | 22 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.5 L |
| Səs səviyyəsi | 75 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 6 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 70 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Red |
| Hündürlük | 118 cm |
| En | 28 cm |
| Dərinlik | 17 cm |
| Çəkisi | 2.5 kq |