Mağazalarda qiymətləri
-
99,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2025 | 99,99 ₼ |
| Oktyabr 2024 | 94,99 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 94,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 1600 Wt |
| Sorma gücü | 330 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Torba |
| Toz toplayıcı həcmi | 2 L |
| Səs səviyyəsi | 82 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 5 m |
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 21.5 cm |
| En | 26 cm |
| Dərinlik | 35 cm |
| Çəkisi | 3.3 kq |