Mağazalarda qiymətləri
-
229,99 ₼8 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Sentyabr 2025 | 229,99 ₼ |
| Avqust 2025 | 229,99 ₼ |
| İyul 2025 | 229,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 229,99 ₼ |
| Mart 2025 | 219,99 ₼ |
| Fevral 2025 | 229,99 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 219,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 1 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2100 Wt |
| Sorma gücü | 300 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 3.3 L |
| Səs səviyyəsi | 83 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 6 m |
| Rəng | White |
| Hündürlük | 27.9 cm |
| En | 26.8 cm |
| Dərinlik | 43.3 cm |
| Çəkisi | 7.1 kq |