Mağazalarda qiymətləri
-
smarton.az219,00 ₼2 ay əvvəl satışda idi
-
249,99 ₼11 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Mart 2026 | 219,00 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 219,00 ₼ |
| İyun 2025 | 239,99 ₼ |
| May 2025 | 239,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 249,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 4 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 2200 Wt |
| Sorma gücü | 420 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Torba |
| Toz toplayıcı həcmi | 3 L |
| Səs səviyyəsi | 77 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 7 m |
| Rəng | Red |
| Hündürlük | 27.2 cm |
| En | 28.9 cm |
| Dərinlik | 43.4 cm |
| Çəkisi | 5.4 kq |