Mağazalarda qiymətləri
-
109,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
-
bakuelectronics.az109,99 ₼9 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyul 2025 | 109,99 ₼ |
| Avqust 2024 | 109,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 850 Wt |
| Sorma gücü | 190 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 3 L |
| Səs səviyyəsi | 78 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 6 m |
| Rəng | Black |
| Hündürlük | 28.7 cm |
| En | 30 cm |
| Dərinlik | 43.7 cm |
| Çəkisi | 6.3 kq |