Mağazalarda qiymətləri
-
229,99 ₼9 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| İyul 2025 | 219,99 ₼ |
| İyun 2025 | 219,99 ₼ |
| May 2025 | 219,99 ₼ |
| Aprel 2025 | 119,99 ₼ |
| Oktyabr 2024 | 109,99 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 109,99 ₼ |
| Avqust 2024 | 119,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 2 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 800 Wt |
| Sorma gücü | 150 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 2.2 L |
| Səs səviyyəsi | 83 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 5 m |
| Rəng | Black/Blue |
| Hündürlük | 26.6 cm |
| En | 27.1 cm |
| Dərinlik | 36.6 cm |
| Çəkisi | 5.7 kq |