Mağazalarda qiymətləri
-
irshad.az299,99 ₼6 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Oktyabr 2025 | 299,99 ₼ |
| Sentyabr 2025 | 949,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 650 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Akvafiltr |
| Toz toplayıcı həcmi | 2 L |
| Səs səviyyəsi | 80 dB |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 7.5 m |
| Rəng | White |
| Hündürlük | 34.5 cm |
| En | 28.9 cm |
| Dərinlik | 53.5 cm |
| Çəkisi | 7.5 kq |