Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az1 019,99 ₼son yenilənmə: bu gün 19:01
Ox işarəsinə klikləyərək məhsulun mağazadakı satış səhifəsinə keçid edə bilərsiniz. Kredit qiymətləri üçün satıcı mağaza ilə əlaqə saxlayın.
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2026 | 849,99 ₼ |
| Mart 2026 | 709,99 ₼ |
| Fevral 2026 | 849,99 ₼ |
| Yanvar 2026 | 769,99 ₼ |
| Dekabr 2025 | 899,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 650 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Akvafiltr |
| Su qabının həcmi | 2 L |
| Səs səviyyəsi | 80 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Kabelin uzunluğu | 7.5 m |
| Rəng | White |
| Hündürlük | 34.4 cm |
| En | 28.9 cm |
| Dərinlik | 53.2 cm |
| Çəkisi | 7.5 kq |