Mağazalarda qiymətləri
-
429,99 ₼1 il əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Aprel 2025 | 429,99 ₼ |
| Mart 2025 | 429,99 ₼ |
| Yanvar 2025 | 429,99 ₼ |
| Noyabr 2024 | 389,99 ₼ |
| Oktyabr 2024 | 389,99 ₼ |
| Sentyabr 2024 | 389,99 ₼ |
Məhsulun digər adları:
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 140 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.54 L |
| Səs səviyyəsi | 78 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 6.5 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 30 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Black/Yellow |
| Hündürlük | 111.5 cm |
| En | 23.6 cm |
| Dərinlik | 23 cm |
| Çəkisi | 2.35 kq |