Mağazalarda qiymətləri
-
699,99 ₼2 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Fevral 2026 | 699,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Portativ |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilli |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 600 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Torba |
| Toz toplayıcı həcmi | 4 L |
| Səs səviyyəsi | 72 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Korpusda |
| Kabelin avtomatik yığılması | |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | Yellow |
| Hündürlük | 37.3 cm |
| En | 37 cm |
| Dərinlik | 38.3 cm |
| Çəkisi | 6.6 kq |