Mağazalarda qiymətləri
-
bakuelectronics.az699,99 ₼8 ay əvvəl satışda idi
-
759,99 ₼9 ay əvvəl satışda idi
| Ay | Ən ucuz qiymət |
|---|---|
| Avqust 2025 | 499,99 ₼ |
| İyul 2025 | 499,99 ₼ |
| İyun 2025 | 759,99 ₼ |
| May 2025 | 799,99 ₼ |
| Ümumi Xüsusiyyətlər | |
|---|---|
| Tipi | Vertikal |
| Təmizləmə növü | Quru |
| İstifadə növü | Naqilsiz |
| Taxma ucluqların sayı | 3 ədəd |
| İşləmə | |
|---|---|
| Güc | 250 Wt |
| Toz toplayıcı tipi | Konteyner |
| Toz toplayıcı həcmi | 0.8 L |
| Səs səviyyəsi | 78 dB |
| Gücün tənzimlənməsi | Tutacaqda |
| İdarəetmə | Əl ilə |
| Batareyanın maksimum doldurulma müddəti | 3.5 saat |
| Maksimum işləmə müddəti | 50 dəqiqə |
| Görünüş və Ölçülər | |
|---|---|
| Rəng | White/Black |
| Hündürlük | 113 cm |
| En | 26.6 cm |
| Dərinlik | 23.5 cm |
| Çəkisi | 2.55 kq |